Zjedli kolegę podczas imprezy! Na jaw wychodzą nowe fakty wstrząsającej zbrodni w Szczecinie

07.03.2018

/

Kategoria:

Zjedli kolegę podczas imprezy! Na jaw wychodzą nowe fakty wstrząsającej zbrodni w Szczecinie

Ta zbrodnia wstrząsnęła Szczecinem. Grupa mężczyzn miała podczas imprezy zabić swojego kolegę, a następnie… zjeść części jego ciała. Podejrzanych udało się zatrzymać dopiero po 15 latach. Zostali tymczasowo aresztowani. W tej szokującej sprawie kilka dni temu pojawił się nowy wątek: z dna jednego z jezior w woj. lubuskim policja wyłowiła ludzkie szczątki. Prawdopodobnie należą do ofiary bestialskiego mordu.

Policja zasłania się dobrem śledztwa i na razie nie chce komentować tego znaleziska. W tej chwili pewne jest tylko to, że zebrany materiał dowodowy wystarczył, by czterem podejrzanym postawić zarzuty, dzięki którym zostali tymczasowo aresztowani. Dwóch spośród nich złożyło zażalenie, jednak Sąd Okręgowy w Szczecinie tego nie uwzględnił i utrzymał w mocy postanowienie o tymczasowym aresztowaniu.

Przypomnijmy, że w 2002 roku grupa mężczyzn podczas imprezy miała zabić swojego kolegę, a następnie zjeść części jego ciała. Podejrzani, których udało zatrzymać się w listopadzie ubiegłego roku, przebywają od kilku miesięcy w areszcie.

[quads id=”8″]

„Jak ustaliliśmy, podczas imprezy w domu, w której udział brało pięciu mężczyzn, doszło do zabójstwa jednego z nich. Ofiara najpierw została brutalnie pobita, a następnie przetrzymywana w zamknięciu ze szczególnym udręczeniem przez ponad tydzień. Potem mężczyznę zamordowano. Co więcej, oprawcy odcięli części ciała swojej ofiary, a następnie upiekli je i częściowo zjedli” – powiedziała prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Podejrzanym mężczyznom grozi dożywocie.

Źródło: fakt.pl

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: kanibalizm, Szczecin, zabójstwo,