Wybierz, która z osób na obrazku jest najgłupsza. To wiele powie o Twojej osobowości

06.10.2017

/

Kategoria:

Wybierz, która z osób na obrazku jest najgłupsza. To wiele powie o Twojej osobowości

Każdy dokonany przez nas wybór jest w stanie zdradzić coś na temat tego, kim jesteśmy. Dużo o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, mówią decyzje w sprawie ulubionego koloru, ulubionego miasta czy ulubionej potrawy. Na podstawie tego, w jaki sposób zaciskamy pięści, można ocenić, czy posiadamy osobowość pasywną, asertywną czy może agresywną. Dzięki takiej indywidualnej ocenie dowiadujemy się, jak lepiej reagować w sytuacjach, które nie idą po naszej myśli.

Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu usnuć można definicję tego, co nasze wybory o nas mówią. Ta metoda to interpretacja zdjęć i rysunków.

Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi. Wybierz, która ze znajdujących się na nim osób jest najgłupsza. Nie zastanawiaj się nad tym długo, po prostu dokonaj odpowiedniego, Twoim zdaniem, wyboru.

Teraz dowiedz się, co dokonany wybór mówi na Twój temat:

Numer 1.

Jeśli jako najgłupszą wskazałeś osobę siedzącą na gałęzi, która za chwilę runie na ziemię, możesz być człowiekiem skłonnym do poddawania się i rezygnacji. Chociaż najczęściej masz opinię w każdej kwestii, nie potrafisz wpływać na otaczający Cię świat i wydarzenia, w których uczestniczysz. W efekcie akceptujesz warunki, jakie zostają Ci narzucone. Zazwyczaj nie wdajesz się w sprzeczki i dyskusje, w ogóle nie lubisz się odzywać. Preferujesz spokój oraz bezkonfliktowe towarzystwo. Masz dobre serce, jesteś szczerą osobą.

Numer 2.

Jeżeli Twoim wyborem była osoba numer 2, jesteś sympatycznym i pogodnym człowiekiem, który niekiedy podejmuje jednak pospieszne decyzje. Nie zastanawiasz się nad swoimi postanowieniami, nie myślisz wnikliwie nad kolejnym ruchem. Z tego powodu nie przyglądasz się sprawom z szerszej perspektywy i popełniasz czasem błędy, których z łatwością mogłeś uniknąć. Otaczające Cię osoby mogą odnieść wrażenie, że jesteś niecierpliwy i uparty.

[quads id=”8″]

Numer 3.

Jesteś osobą, która nigdy się nie poddaje. Nic nie jest w stanie Cię zniechęcić – jak walczysz, to do końca. Bronisz swojego zdania i własnych poglądów, jesteś w tym nieugięty. Świetnie sprawdziłbyś się jako biznesmen, bo potrafisz patrzeć szerzej i obmyślać intratne strategie.

Numer 4.

Prawdziwy z Ciebie buntownik! W przeszłości często podejmowałeś walkę zarówno z innymi, jak i z samym sobą – tylko po to, by dowieść, że miałeś rację. Niestety, z powodu takich „gierek” nie zawsze myślisz racjonalnie. Na pewno jesteś rewolucjonistą i brzydzisz się konformizmem. Pamiętaj jednak, że przez swoją niepokorność kiedyś możesz postrzelić się w stopę.

Jakich wyborów dokonaliście? Czy to, co przeczytaliście, zgadza się z wizerunkiem własnego „ja”, jaki dotąd malował się przed Waszymi oczami? A może dzięki powyższej lekturze poznaliście się z zupełnie innej strony?

Autor: Monika Nowacka / Tagi: test osobowości,