Wsypał do butów trochę proszku do pieczenia. Kiedy dowiesz się dlaczego, też zaczniesz tak robić

28.11.2017

/

Kategoria:

Wsypał do butów trochę proszku do pieczenia. Kiedy dowiesz się dlaczego, też zaczniesz tak robić

#10. Dla osób, które cierpią na nieświeży oddech, to świetny sposób by się go pozbyć. Wymieszaj łyżeczkę proszku w ciepłej wodzie i płucz nią gardło.

 

#11. Nasze kochane zwierzaki też mogą skorzystać z zalet proszku do pieczenia. Wysyp odrobinę proszku na ich legowisko, a pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu. Jest to bezpieczna metoda, która działa również w przypadku kuwet.

 

#12. By pozbyć się z termosu zapachu stęchlizny, dodaj kilka łyżeczek proszku do gorącej wody i wlej do środka. Potem po prostu go wypłucz.

 

#13. Proszek do pieczenia w połączeniu z solą i octem świetnie sobie radzi z czyszczeniem rur. Wsyp proszek zmieszany z solą do zatkanego odpływu, dodaj trochę ciepłego octu i zostaw całość na chwilę. Następnie wlej wrzątek do odpływu i gotowe.

 

#14. Żeby wyczyścić srebro, włóż je do gorącej wody. Następnie dodaj kawałek folii aluminiowej i łyżeczkę proszku. Zostaw całość na dłuższą chwilę. Na koniec, wypłucz wszystko zimną wodą i osusz.

[quads id=”8″]

#15. Proszku do pieczenia możesz używać także do mycia zębów zamiast pasty. Zneutralizuje on w jamie ustnej żrące kwasy.

 

#16. Dodaj trochę proszku do wody i podlej nią kwiaty. Rezultat Cię zaskoczy.

 

#17. Możesz zmiękczyć mięso, wklepująca w nie trochę proszku do pieczenia i zostawiając na kilka godzin. Następnie dobrze wypłucz, osusz papierowym ręcznikiem i usmaż. Zdziwisz się jakie delikatne będzie mięso.

 

#18. By pozbyć się przykrych zapachów ze zmywarki, wsyp proszek w miejsce na środek czyszczący. Następnie uruchom ją na jeden cykl mycia bez naczyń w środku.

 

Udostępnij ten artykuł, jeżeli spodobały ci się te sztuczki. Niech inni też poznają ciekawe zastosowania proszku do pieczenia.

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: porady domowe, proszek do pieczenia,