Wnuk Elvisa Presleya jest już dorosłym mężczyzną. Oto, jak wygląda dziś

14.11.2017

/

Kategoria:

Wnuk Elvisa Presleya jest już dorosłym mężczyzną. Oto, jak wygląda dziś

Król jest tylko jeden! Elvis Presley zdobył serca wielu pokoleń fanów za sprawą niezwykłego głosu i charyzmatycznej osobowości. Po jego nagłej śmierci w 1977 roku wiele osób nie mogło uwierzyć, że ich idol nie żyje. Powstało wiele teorii spiskowych, a miliony osób było przekonanych, że Elvis wciąż żyje, tylko się ukrywa. Jedno w każdym razie jest pewne: jego duch wciąż jest z nami dzięki jego muzyce.

Jak najbardziej żywy jest natomiast wnuk Elvisa, Benjamin Keough. I trzeba przyznać, że chłopak wygląda całkiem, jak jego dziadek.

Oto Benjamin Storm Keough Presley:

Kiedy Elvis rozpoczynał karierę estradową, miał mniej więcej tyle lat, co Benjamin teraz. Ben do złudzenia przypomina swojego dziadka – przyznają to fani na całym świecie. Niektórzy, co bardziej ekstremalni z nich, wierzą nawet, że Elvis nigdy nie umarł.

Elvis był żonaty z Priscillą Presley, z którą miał jedno dziecko: córkę Lisę Marie.

Lisa Marie Presley urodziła czwórkę dzieci. Elvis nie dożył momentu, w którym zobaczyłby wnuki.

[quads id=”8″]

Wnuk Elvisa, Benjamin, wyrósł na lustrzane odbicie dziadka.

Elvis rozpoczął karierę w branży muzycznej w połowie lat 50., nagrywając piosenkę z Samem Phillipsem. Wkrótce potem wydał singel „Heartbreak Hotel”, który trafił na szczyty list przebojów. Pod koniec lat 60. uważano Elvisa za jednego najbardziej wpływowych artystów rockandrollowych. Był prawdziwą gwiazdą estrady, emanował charyzmą i energią. Zmarł w 1977 roku na atak serca.

Ciekawe, czy Benjamina czeka kariera, jak jego sławnego dziadka…

Źródło: newsner.com

Autor: Monika Nowacka / Tagi: Elvis Presley,