Wielkie serce Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali na remont szpitala pół miliona złotych

18.07.2018

/

Kategoria:

Wielkie serce Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali na remont szpitala pół miliona złotych

Anna i Robert Lewandowscy są znani ze swojego zaangażowania w akcje charytatywne. Małżeństwo sportowców tym razem zdecydowało się pomóc warszawskiemu Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki ich wsparciu wyremontowany zostanie oddział rehabilitacji.

O tym, że Anna i Robert Lewandowscy przekazali na ten cel pół miliona złotych poinformowało Centrum Zdrowia Dziecka.

„Z przyjemnością obserwujemy, jak postępują prace remontowe na Oddziale Rehabilitacji. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wam zaprezentować nowy oddział rehabilitacji w IPCZD. Modernizacja jest możliwa dzięki wsparciu Anny i Roberta Lewandowskich, którzy przekazali 500 000 zł na ten cel. Dziękujemy” – poinformował szpital za pośrednictwem Facebooka.

Warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Placówka wymaga jednak inwestycji, by sprostać wymaganiom małych pacjentów i ich rodzin. Szpital jeszcze nie tak dawno borykał się z ogromnymi problemami finansowymi, ale wychodzi na prostą. Pieniądze od darczyńców pozwalają przeprowadzić niezbędne prace remontowe.

Anna i Robert Lewandowscy znani są z wielu akcji charytatywnych. Wielokrotnie już wspierali leczenie najmłodszych. Piłkarz Bayernu Monachium zarabia wielkie pieniądze i potrafi się nimi dzielić z potrzebującymi. Sam unika jednak rozgłosu, dlatego wraz z żoną często pomagają anonimowo.

[quads id=”8″]

Lewandowscy nie zrazili się do uczestniczenia w akcjach charytatywnych nawet wówczas, gdy zostali oszukani. Rok temu przekazali sto tysięcy złotych na leczenie Antosia, cierpiącego na nowotwór oka. Oszust wyłudził w ten sposób pół miliona złotych. Udało się wtedy odzyskać przekazane pieniądze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl