TVN będzie musiało zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Magdy Gessler”

16.03.2018

/

Kategoria:

TVN będzie musiało zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Magdy Gessler”

Czy program „Kuchenne Rewolucje” znajdzie się pod ostrzałem władz? Magda Gessler może mieć poważne kłopoty za ostatni odcinek w Sieradzu.

Słynna restauratorka po raz kolejny wywołała skandal. Telewidzowie zauważyli, że Magda Gessler złamała polskie prawo, przez propagowanie totalitarnego ustroju.

Widzowie natychmiast wyłapali, że w trakcie ostatniego odcinka „Kuchennych Rewolucji”, kręconego w restauracji w Sieradzu, Magda Gessler paradowała w kurtce, na której znajdował się symbol sierpa i młota.

fot. screenshot kuchenne rewolucje

Ponieważ propagowanie komunizmu jest w Polsce niezgodne prawem, restauratorce grozi za to grzywna oraz kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wiele wskazuje na to, że rządząca partia, która jak wiadomo nie sympatyzuje z telewizją TVN, wykorzysta tę sytuację, żeby ukarać ich największą gwiazdę.

[quads id=”8″]

Jeżeli Magda Gessler zostanie skazana, TVN pozbawione prowadzącej, będzie zmuszone zdjąć z anteny program, który cieszy się ogromną popularnością.

Wielu widzów jest jednak oburzonych sytuacją, w której Magda Gessler propaguje komunizm w swoim programie. Duża część osób jest zdania, że restauratorka powinna zostać ukarana. Są też zdania, że ta kompromitacja może przesądzić o końcu jej kariery.

Źródło: pikio.pl

Autor: Anna Olga / Tagi: Kuchenne rewolucje, Magda Gessler,