To, które zwierzę zobaczysz na tym obrazku jako pierwsze, powie wiele o Twojej osobowości

17.11.2017

/

Kategoria:

To, które zwierzę zobaczysz na tym obrazku jako pierwsze, powie wiele o Twojej osobowości

Na osobowość człowieka składa się wiele cech. Ale istnieje centralna, główna cecha, która może determinować postawę danej osoby. Podobno to właśnie od tej pierwszorzędnej cechy w sporej mierze zależy, kim jesteśmy i jak się zachowujemy…

Usiądź wygodnie, oddal się nieco od monitora, spójrz na obrazek i powiedz , jakie zwierzę jako pierwsze pojawiło ci się przed oczami. Nie zastanawiaj się za długo, liczy się pierwsze wrażenie. I nie kombinuj, jeśli zwierzę, które zobaczyłeś nie przypadło ci do gustu. Sprawdź, co się za nim kryje.

Odpowiedź ujawni wiele na temat Twojego charakteru 🙂

1. Koń.

Zobaczyłeś konia jako pierwszego? Oznacza to, że jesteś osobą ambitną, która dąży do osiągnięcia sukcesu. Nie boisz się ciężkiej pracy i nigdy nie dajesz za wygraną. Lubisz, gdy wszystko idzie po Twojej myśli. Masz w sobie gorącą krew. Bardzo cenisz w ludziach szczerość.

2. Kura.

Jeśli kura był pierwszym obrazem, który widziałeś, podstawową cechą twojej osobowości jest wytrwałość. Jesteś osoba bystrą, która wytrwale dąży do celu. Łagodność nie jest Twoją domeną. Masz w sobie zapalczywość i lubisz walczyć o swoje.

3. Krab

Na zewnątrz niedostępny i trudny w relacjach, jednak jego wnętrze to dobre i wrażliwe serce; jeśli na obrazku zobaczyłeś najpierw kraba, to są Twoje główne cechy. Jesteś osobą lojalną, a szczęście bliskich jest dla Ciebie ważniejsze niż cokolwiek innego. Zaufanie ma dla Ciebie ogromne znaczenie.

[quads id=”8″]

4. Modliszka.

Modliszka to królowa cierpliwości oraz instynktu. Potrafi spędzić w bezruchu wiele godzin, czekając na odpowiedni moment, by zaatakować swoją ofiarę. Jesteś osobą silną, słuchasz swojego wewnętrznego głosu i zawsze postępujesz zgodnie z nim. Intuicja rzadko Cię zawodzi, więc słuchaj jej – jeśli każe Ci się zatrzymać, stań, ale jeśli podpowiada: walcz, nie wahaj się.

5. Pies.

Lojalny, dzielny, opiekuńczy i bezinteresowny. Wyjątkowa osobowość. Twoi bliscy są szczęściarzami. Jesteś wierny, kochający i uczynny. Ale łatwo cię zranić. Potrzebujesz dowodów miłości ze strony bliskich oraz ich obecności i wsparcia. Czasem potrafisz być złośliwy.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Autor: Monika Nowacka / Tagi: osobowość, test obrazkowy,