To koniec! Esmeralda Godlewska rezygnuje z show-biznesu

07.04.2018

/

Kategoria:

To koniec! Esmeralda Godlewska rezygnuje z show-biznesu

Esmeralda Godlewska w ekspresowym tempie weszła do show-biznesu – i prawdopodobnie z podobną szybkością z niego wyleci. Po kolędach, pokazywaniu biustu, zmasakrowaniu piosenki The Rolling Stones pomysły chyba się skończyły. Wygląda na to, że celebrytka powiedziała dość.

Esmeralda Godlewska, która znana jest z kompromitowania się w internecie i bójki w patologicznym programie Ex na plaży, ma zaledwie 24-lata. Teraz po zrobieniu dosłownie wszystkiego, co może dać szybką sławę w mediach, Esmeralda ZNIKNĘŁA.

Chociaż ciężko w to uwierzyć, Godlewska skasowała swojego Instagrama. W momencie, w którym chcemy się zalogować, widzimy komunikat:

„Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.”

Z Internetu zniknęły takie perełki, jak branie prysznica bez wody, pozowanie z rozkraczoną nogą przy pianinie, czy pokazywanie biustu i tyłka.

[quads id=”8″]

Nie wiadomo co spowodowało, że Esmeralda Godlewska zdecydowała się na tak dramatyczny ruch. Być może po prostu wreszcie poczuła wstyd. A może jej synek przez wyuzdane zdjęcia mamusi doświadczył nieprzyjemności od równieśników.

Czy to już koniec Esmeraldy? Jedynie dzięki Instagramowi była obecna w show-biznesie. Będziecie tęsknić?

Źródło: kozaczek.pl, lelum.pl

Autor: Monika Nowacka / Tagi: Esmeralda Godlewska, siostry Godlewskie,