To co najpierw zobaczysz na tym obrazku pokazuje, w jakiej kondycji psychicznej jesteś

18.02.2018

/

Kategoria:

To co najpierw zobaczysz na tym obrazku pokazuje, w jakiej kondycji psychicznej jesteś

Internetowe testy na osobowość cieszą się dużą popularnością. Nie ma co ukrywać, mogą być przyjemną formą rozrywki. Z reguły nie powinniśmy traktować ich zbyt poważnie, czasem zdarza się jednak, że po zrobieniu takiego z pozoru zabawnego testu okazuje się, że wynik idealnie do nas pasuje…

Przekonaj się, czy w tym przypadku będzie tak samo!

Spójrz na poniższy obrazek i powiedz, co dostrzegasz na nim jako pierwsze:

1. Kobietę

Kobieta siedzi w zgiętej pozycji, obejmując rękami głowę pochyloną między kolanami. Może to wskazywać, że kobieta stara się przed czymś obronić, bądź ukryć przed czyimś wzrokiem.

Jeśli dostrzegłaś najpierw kobietę, jest to znak twojego mentalnego zmęczenia, bądź wewnętrznego żalu. Możliwe, że obecnie zmagasz się w swoim życiu z trudnym okresem, lub obawiasz się dużej zmiany nadchodzącej wielkimi krokami. Zmiana ta może wywrócić twoje życie do góry nogami. Zobaczenie kobiety może również oznaczać, że znajdujesz się w toksycznym związku, w którym partner jest źródłem twoich kłopotów i nieszczęścia. Niszczy on twoją energię życiową i nie daje ci przestrzeni osobistej.

Najwyższy czas skoncentrować się na własnym szczęściu. Nie bój się podążyć za swymi pasjami. Wprowadź w swoim życiu zmiany i pogódź się z nimi.

2. Czaszkę

Jesteś w sytuacji, w której życie stawia przed tobą wyzwania. Pokonanie ich sprawi, że staniesz się silniejszą osobą. Pamiętaj tylko, aby przeciwności traktować niczym schody, którymi możesz wspiąć się na sam szczyt. Zobaczenie czaszki może również znaczyć, że choć pracujesz bardzo ciężko, nikt nie docenia twojego wysiłku i poświęcenia.

[quads id=”8″]

Na koniec mały bonus, który spowoduje, że Twój mózg będzie się „pocił” 😉

Czy ten kot idzie w górę, czy w dół?

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: psychotest,