Tłusty czwartek – Pączki Magdy Gessler najdroższe w Warszawie

08.02.2018

/

Kategoria:

Tłusty czwartek – Pączki Magdy Gessler najdroższe w Warszawie

Internauci nie dowierzają i pytają, czy słynnej restauratorce spadł sufit na głowę. Ceny pączków u Magdy Gessler dosłownie zwalają z nóg.

Jak co roku w „Tłusty Czwartek” Polaków ogarnął pączkowy szał. W ten dzień można się bezkarnie obżerać niezdrowymi przekąskami, więc tradycją jest, że Polacy masowo pochłaniają ogromne ilości pączków. Statystyki pokazują, że dzisiaj przeciętny Polak zje więcej niż dwa pączki.

Okazuje się, że najdroższe pączki w Warszawie można kupić u słynnej restauratorki z programu „Kuchenne Rewolucje”.

Magda Gessler za jednego pączka z nadzieniem różanym życzy sobie… 8 zł! Z kolei za te z nadzieniem malinowym restauratorka chce aż 9 zł od sztuki.

Ceny zdecydowanie zwalają z nóg, mimo to pączki Magdy Gessler cieszą się dużą popularnością. Większość Polaków decyduje się jednak na dużo tańsze odpowiedniki. Dzisiaj w sklepach sieci Biedronka klienci mogą kupić pączki już za jedyne 38 groszy za sztukę.

„Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Chyba jej się sufit na łeb spier*olił. Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze” – pisze sfrustrowany pan Karol.

[quads id=”8″]

Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie:

„Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu” – ripostuje pani Oliwia.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Źródło: pikio.pl

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: Magda Gessler, pączki, tłusty czwartek,