Taniec z Gwiazdami: Kret odpadł. Reakcja Tadli mówi wiele

10.03.2018

/

Kategoria:

Taniec z Gwiazdami: Kret odpadł. Reakcja Tadli mówi wiele

Beata Tadla w kulisach „Tańca z gwiazdami” na kanale Polsat Cafe podziękowała uczestnikom, którzy odpadli w drugim odcinku TzG. Ciepło wypowiedziała się o Antku Smykiewiczu oraz o Lence Klimentowej, z którą tańczył Jarosław Kret. O swoim byłym partnerze nie powiedziała ani słowa.

(Fot. Aleksander Majdański)

We wczorajszym odcinku „Tańca z gwiazdami” odpadły dwie pary – Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska oraz Jarosław Kret i Lenka Klimentowa. Pogodynek otrzymał najmniejszą ilość punktów w historii programu. W dwóch odcinkach zdobył w sumie zaledwie 26 oczek.

Występ Jarosława Kreta w show Polsatu zbiegł się z informacją o jego rozstaniu z Beatą Tadlą. Na prezentera wylała się fala hejtu. Nic dziwnego, że po tym wszystkim Kret spodziewał się szybkiego odpadnięcia z „Tańca z gwiazdami”.

[quads id=”8″]

Beata Tadla zapytana po programie o wrażenia powiedziała, że bardzo żałuje osób, które odpadły. W swojej wypowiedzi ani słowem nie wspomniała jednak Jarosława Kreta. Za to rozpływała się nad jego taneczną partnerką.

„Bardzo chciałabym serdecznie podziękować Antkowi Smykiewiczowi za jego humor, za jego piękny głos. Bardzo mi przykro, że jego już nie będzie. Ale przede wszystkim jest mi bardzo bardzo smutno, że nie będzie już Lenki, która jest po prostu cudownym słońcem. Jest chodzącym dobrem, ciepłem, a przede wszystkim zawodową świetną tancerką, która mi pomagała, bo pokazywała na treningach taką kobiecą stronę tańca. Jestem jej ogromnie wdzięczna” – powiedziała Beata Tadla w kulisach „Tańca z gwiazdami”.

(Fot. Aleksander Majdański)

Źródło: fakt.pl