Rok urodzenia ma wpływ na Twój los i karmę! Sprawdź swoje przeznaczenie według tybetańskiego horoskopu

05.03.2018

/

Kategoria:

Rok urodzenia ma wpływ na Twój los i karmę! Sprawdź swoje przeznaczenie według tybetańskiego horoskopu

Horoskop tybetański klasyfikuje lata urodzenia w Mevy. Mają one kształtować część naszego losu i charakter, a nasze decyzje i wybory determinować karmę.

Aby dowiedzieć się więcej o sobie znajdź swój rok urodzenia i sprawdź swoją Mevę. Zobaczysz, jaka osobowość i predyspozycje zostały Ci przewidziane.

Horoskop tybetański

Meva 1

Twój umysł jest niespokojny i masz skłonności do negatywnego myślenia. Choć starasz się uchodzić za osobę otwartą i przyjazną, swoim uporem potrafisz zrazić do siebie innych. Umiesz się dostosować do sytuacji przed którą zostałeś postawiony. Dusza romantyka czyni Cię osobą wrażliwą na ból i cierpienie, dlatego możesz mieć skłonności do zagłuszania ich alkoholem lub narkotykami.  W sferze zdrowia możesz mieć problemy z nerkami oraz układem moczowym i rozrodczym.

Meva 1

Meva 2

Jesteś miłą i przyjazną osobą. Agresja to uczucie zupełnie Ci obce. Jesteś osobą ambitną i masz wyjątkowy talent do dostrzegania szczegółów. Bardzo troszczysz się o innych, nie masz jednak predyspozycji na lidera. Swoje największe sukcesy będziesz osiągać po 40 roku życia.  W miłości całkowicie oddajesz się drugiej osobie, masz jednak tendencję do kierowania się głównie emocjami, a nie rozumem. Kochasz słodycze, co może prowadzić do nadwagi. W sferze zdrowia Twój słaby punkt to kręgosłup oraz układ pokarmowy.

Meva 2

Meva 3

Jesteś indywidualistą z pozytywnym podejściem do życia. Nad wszystko cenisz sobie niezależność. W kontaktach międzyludzkich potrafisz być osobą upartą. Największe sukcesy będziesz odnosić pomiędzy 34 a 38 rokiem życia. Pieniądze łatwo do Ciebie „przychodzą”, ale równie łatwo odchodzą. W sferze zdrowia masz predyspozycje do nałogów oraz powinieneś dbać o swoje nogi.

Meva 3

Meva 4

Masz pozytywne podejście do życia, czasem jednak brak Ci silnej woli. Z powodu swojej przyjacielskości inni często Cię wykorzystują. Dlatego budujesz wokół siebie mur, przez który przepuszczasz tylko nielicznych. Nie lubisz przemawiać publicznie, ale paradoksalnie świetnie potrafisz rozbawiać innych. W sferze zdrowia masz skłonności do problemów ze stawami oraz chorób układu oddechowego.

Horoskop tybetański Meva 4

Meva 5

Dla Ciebie wszystko jest czarne albo białe. Inni ludzie albo Cię uwielbiają albo nie znoszą przebywać w Twoim towarzystwie. Masz wyrobione zdanie na wszystkie tematy i bardzo trudno Cię przekonać, że jest inaczej. Z uwagi na silną osobowość, często dominujesz w związku. Niektórzy biorą czasem Twoje zdecydowanie za brak tolerancji. W serze zdrowia musisz uważać na guzy oraz problemy z ciśnieniem.

Meva 5

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: horoskop, osobowość, test,