Rodzice zauważyli dziwną krostkę na policzku dziecka. Gdy lekarz to wyciągnął, nie wierzyli własnym oczom!

20.11.2017

/

Kategoria:

Rodzice zauważyli dziwną krostkę na policzku dziecka. Gdy lekarz to wyciągnął, nie wierzyli własnym oczom!

Rodzice muszą być bez przerwy czujni. Nie można niczego zlekceważyć, gdyż konsekwencje mogą być poważne.

Aaron i Emma Washington pewnego dnia zauważyli, że na policzku ich 7-miesięcznej córki pojawiła się mała, czerwona kropka. Z początku zbagatelizowali ten fakt podejrzewając, że to zwyczajna krostka. Jednak po pewnym czasie zaniepokoili się, gdyż wokół krostki pojawiło się zaczerwienienie i opuchlizna, która powiększała się z każdym dniem.

Rodzice uznali, że najwyższy czas pokazać to lekarzowi. Kiedy dotarli na miejsce, lekarz przyznał, że nigdy czegoś takiego nie widział. Uznał jednak, że to zwyczajna infekcja, przepisał antybiotyk i kazał obserwować. Ponieważ opuchlizna wciąż rosła, rodzice ponownie zabrali córeczkę do szpitala.

Tym razem lekarz zauważył, że na guzie znajduje się mały, biały punkcik. Kiedy go dotknął, stwierdził, że jest on nienaturalnie twardy. Złapał go szczypcami i wyciągnął coś, w co nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Piórko

W środku znajdowało się piórko. Nikt nie potrafił wytłumaczyć, w jaki sposób znalazło się w tym miejscu. Prawdopodobnie dziewczynka włożyła je do buzi, a ono wbiło się w policzek od środka. Organizm nie był w stanie pozbyć się intruza inaczej niż poprzez skórę. Na szczęście nie wdała się poważniejsza infekcja ani zakażenie. Opuchlizna i zaczerwienienie szybko ustąpiły, a po przygodzie została tylko malutka ranka.

Opuchlizna na buzi dziecka

Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, dlatego trzeba pamiętać, aby cały czas uważać na swoje maluchy.

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: choroba dziecka, prawdziwa historia z życia,