Przerażające narodziny. Na świat przyszła świnia z „ludzką twarzą”

10.07.2018

/

Kategoria:

Przerażające narodziny. Na świat przyszła świnia z „ludzką twarzą”

W południowo-wschodnich Chinach na świat przyszło prosię, którego widok może przerażać. Zamiast typowego wyglądu małej świnki, ma wystającą z czoła narośl w kształcie „trąby” i przedziwny ryjek przypominający… twarz noworodka.

Jak donosi „Daily Mail”, to niezwykłe zwierzę urodziło się gdzieś w południowo-wschodnich Chinach. Wiadomo, że materiał wideo został nakręcony w miejscowości Jiangmen w prowincji Guangdong.

Prosię było bardzo słabe, miało problem z oddychaniem i poruszaniem się. Zmutowana świnka z „ludzką twarzą” zmarła dwa dni po narodzinach. Według mediów mogła cierpieć na schorzenie przypominające tzw. cyklopię, czyli wadę rozwojową, która polega na połączeniu dwóch oczodołów w jedną gałkę oczną.

[quads id=”8″]

Według świadków i internautów, którzy obejrzeli wideo, zwierzę do złudzenia przypomina ludzkiego noworodka. Ryjek ma charakterystyczne oczy i usta, które układają się w ludzki grymas. Jeszcze dziwniejsza jest „trąba” wyrastająca z czoła prosiaka. „Monstrum z trąbą słonia i ludzką twarzą”, „Dosłownie noworodek” – słychać na nagraniu.

Czy rzeczywiście przypomina człowieka?

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: Chiny,