Pogrążona w depresji babcia potrzebowała zmiany. Po wizycie u stylisty, nikt nie potrafił jej rozpoznać

27.12.2017

/

Kategoria:

Pogrążona w depresji babcia potrzebowała zmiany. Po wizycie u stylisty, nikt nie potrafił jej rozpoznać

Babcia z Minnesoty, Mary Johnsen, przeżyła ostatnio kilka bolesnych chwil. W ciągu minionego roku trafił do szpitala jej przyjaciel, a wiele z bliskich jej osób (w tym jej matka) zmarło.

Przygnębienie babci zauważyła wnuczka 62-latki i doszła do wniosku, że musi wziąć sprawy w swoje ręce. Wpadła na pomysł, by skontaktować się z Christopherem Hopkinsem – stylistą i osobowością medialną. Hopkins, znany jako „The Makeover Guy”, pomaga potrzebującym klientkom w zmianach wizerunku.

Wnuczka wierzyła, że jeśli pomoże babci w zmianie wyglądu, będzie to krok prowadzący ku zerwaniu z depresją. Była bardzo zdeterminowana i chciała, by babcia odzyskała pewność siebie i pogodę ducha.

Mary Johnsen

„Moja babcia przestała widzieć w sobie piękną kobietę, a naprawdę nią jest. Chcę jedynie, żeby ponownie zobaczyła w sobie wartość.” – powiedziała wnuczka w wywiadzie dla Rumble.com.

Wnuczka w pełni zaufała styliście i oddała babcię w jego ręce. Na samym początku Christopher opowiedział Mary, jak wyobraża sobie jej transformację.

Stylista Christopher Hopkins

Mary była niezdecydowana. Dało się zauważyć, że odczuwa dyskomfort i najwyraźniej nie jest gotowa na tak duże zmiany. Gdy jednak Christopher zakończył swoją pracę, przemiana okazała się piorunująca. Wnuczka kobiety była zachwycona nowym wyglądem babci, a jej reakcja jest absolutnie bezcenna.

Wnuczka Mary Johnsen

Mary również była pełna podziwu dla pracy, która wykonał Christopher. Tak bardzo, że napisała do niego na Facebooku uroczą wiadomość, którą stylista pokazał swoim fanom:

„Brak mi słów – tak bardzo jestem wdzięczna! Dzisiaj rano, jak tylko wstałam, spojrzałam w lustro i polubiłam to, co w nim zobaczyłam! Coś takiego nie miało miejsca od bardzo dawna. Do Twojego salonu weszłam nie czując się atrakcyjną kobietą, a wyszłam z niego jako dopieszczona z każdej strony bogini! Jesteś wspaniały!” – napisała Mary w wiadomości

Obejrzyj magiczną metamorfozę Mary:

Dzięki Christopherowi Mary zyskała nowy image, ale doznała nie tylko przemiany zewnętrznej. Przede wszystkim ponownie zaczęła czuć się wyjątkowo i uwierzyła w swoją urodę. Co najważniejsze, teraz jest szczęśliwa, pierwszy raz od dłuższego czasu.

Źródło: newsner.com

Autor: Monika Nowacka / Tagi: historia z życia, metamorfoza,