Podziękowania Kamila Stocha dla żony wzruszają do łez. Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość

09.01.2018

/

Kategoria:

Podziękowania Kamila Stocha dla żony wzruszają do łez. Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość

Miniony rok zdecydowanie należał do Kamila Stocha. Skoczek został wybrany Sportowcem Roku na sobotniej Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego.

Na oficjalnej gali, statuetkę odebrała jego piękna żona, Ewa:

„Zapytałam Kamila, czy wolałby wystąpić tu przed państwem, czy wziąć udział w ostatnim konkursie „TCS”. Powiedział, że sto razy bardziej wolałby skakać. Teraz to rozumiem, to spory stres” – powiedziała kobieta.

Jednak to słowa Kamila najbardziej wzruszyły Polaków. Sportowiec rozpoczął swoje podziękowania, a pierwsze słowa skierował właśnie do żony:

„Ewuniu, kocham cię (…) Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję (…) od swojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, która jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją najlepszą wizytówką.”

Fani byli zachwyceni. Zarówno rozczulającymi słowami Kamila, jak również urodą, naturalnością i klasą, jaką zaprezentowała Ewa Bilan-Stoch.

Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan w sportowym stylu zostawiła za sobą mocno stylizowany wygląd Ani Lewandowskiej. Wygrała skromnością, naturalnością i odrobiną nieśmiałości! Gratuluję pięknej żony!

Pani Ewa to jest piękna kobieta, normalna, naturalna, nie lansuje się na każdym kroku, wrodzona klasa i styl. Kamil miał rację, że jego żona błyszczała na gali.

Pani Ewa wyglądała rewelacyjnie, ten akcent góralski i „czerwone korale”. Dla mnie bomba. Szyk i elegancja. Uwielbiam ten styl.

Zgadzasz się z opinią internautów, że Ewa zadała szyku? Zobacz poniższe wideo:

Bal Mistrzów Sportu

Przed Wami najlepszy polski sportowiec roku 2017 – Kamil Stoch

Gepostet von POLSAT am Samstag, 6. Januar 2018

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: Ewa Bilan Stoch, Kamil Stoch,