Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla innej kobiety? Dramatyczne słowa Justyny

25.02.2018

/

Kategoria:

Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci dla innej kobiety? Dramatyczne słowa Justyny

Justyna Żyła i Piotr Żyła

Gdy Piotr Żyła wrócił z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu, na lotnisku nie czekała na niego żona, lecz inna kobieta. Jak poinformował Fakt w małżeństwie Żyłów od dawna wieje chłodem. W nocy Justyna Żyła przerwała milczenie i zamieściła na Instagramie poruszające wyznanie: „To prawda. Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie”. Kilka godzin później wpis usunęła.

Piotr Żyła nie ma ostatnio dobrej passy. Nie poskakał podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu, w życiu prywatnym również mu się nie układa.

„Piotrek już jakiś czas temu rozstał się z Justyną. Kilka miesięcy temu było gorąco i w ogóle nie potrafili się dogadać. Teraz jest lepiej, ale nie na tyle, by chcieli być razem” – powiedział w rozmowie z Faktem bliski znajomy skoczka. Te słowa potwierdziła niestety w nocy Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie.

Justyna Żyła na Instagramie

Instagram

„Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać” – napisała na Instagramie.

Utalentowany skoczek od jakiegoś czasu nie mieszka wspólnie z żoną w domu, który trzy lata temu kupili w Wiśle Kopydle. Potwierdzeniem tego może być fakt, że na lotnisko w Katowicach po skoczka przyjechała nie żona, lecz inna kobieta. Razem odjechali w stronę Bielska-Białej. Justyna i Piotr długo utrzymywali w tajemnicy małżeński kryzys. Ostatnio ona była widziana na skoczni jesienią ubiegłego roku w Wiśle, ale nie lgnęła do męża. Piotr Żyła na razie nie skomentował sprawy.

Piotr Żyła zostawił żonę

Źródło: fakt.pl

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: Justyna Żyła, Piotr Żyła, rozstanie,