Napój odchudzający, który zmieni Twoje ciało w ciągu zaledwie 7 dni

06.11.2017

/

Kategoria:

Napój odchudzający, który zmieni Twoje ciało w ciągu zaledwie 7 dni

Wiele osób stara się schudnąć, aby poczuć się bardziej komfortowo, ale nie mają pojęcia od czego zacząć. Przedstawiony poniżej napój odchudzający jest łatwy w przygotowaniu i pomoże ci spalić dodatkowe kalorie.

Otyłość, to nie tylko dyskomfort z powodu złego wyglądu, lecz także pogarszający się stan zdrowia. Nadwaga prowadzi do takich chorób, jak nadciśnienie, cukrzyca i wiele innych dolegliwości.

Zrzucenie zbędnych kilogramów, to niestety o wiele trudniejsze zadanie niż może się wydawać. Najczęściej nie ogranicza się jedynie do zmiany sposobu żywienia, ale wymaga także zmiany stylu życia. Potrzeba do tego wiele pracy i samozaparcia. Osoba, która chce schudnąć jest narażona na wiele codziennych pokus: słodycze w domu, przekąski w pracy lub weekendowe drinki.

Jedzenie słodyczy

Różnego rodzaju diety są bardzo kuszące, bo obiecują niesamowite efekty w bardzo krótkim czasie. Zwykle jednak kończą się rozczarowaniem, bo po początkowej utracie wagi następuje znienawidzony efekt jojo.

Zobacz też: W rok, para zrzuciła wspólnie 178 kilogramów dzięki dwóm prostym zasadom. Teraz ciężko ich poznać

Nie ma jednak powodu do rozpaczy. Aby osiągnąć przyzwoite wyniki w rozsądnym czasie, wcale nie trzeba się głodzić, ani katować na siłowni. Przedstawiony poniżej napój odchudzający pomoże ci spalić kalorie i jest prosty w przygotowaniu.

Przepis na napój odchudzający

Przepis na napój odchudzający:

  • szklanka wody (250 ml)
  • 2 łyżeczki naturalnego miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 łyżeczka oleju kokosowego

Sposób przygotowania:

Wymieszaj dokładnie wszystkie składniki. Połowę szklanki wypijaj przed snem, a drugą połowę rano na czczo. Jeśli masz dobrą przemianę materii, to w ciągu tygodnia możesz zrzucić nawet 1,5 kilograma!

Jak to działa?

Ten napój sprawia, że o wiele szybciej spalasz tłuszcz. Cynamon zwiększa wytwarzanie ciepła w organizmie oraz obniża poziom cukru we krwi, co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Badania wykazały również, że sam smak cynamonu sprawia, iż mamy mniejszą ochotę na podjadanie słodyczy. Miód to drugi ważny składnik napoju. Zawiera dużo aminokwasów i witamin. Natomiast olej kokosowy stymuluje przemianę materii i spalanie tłuszczu.

Jak walczyć z otyłością

Taki sam zestaw składników (z pominięciem wody) możesz także dodawać do czarnej kawy. Okazuje się, że ma to podobne działanie!

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: jak schudnąć, napój odchudzający, odchudzanie,