Pies warczał na właścicielkę, która właśnie brała prysznic. Wtedy kobieta zdała sobie sprawę, że zwierzę chce jej przekazać coś bardzo ważnego

27.02.2018

/

Kategoria:

Pies warczał na właścicielkę, która właśnie brała prysznic. Wtedy kobieta zdała sobie sprawę, że zwierzę chce jej przekazać coś bardzo ważnego

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Wielokrotnie słyszeliśmy historie o heroicznych wyczynach psów. Ta historia ma już kilka lat, jednak jest na tyle niesamowita, że warto o niej przypomnieć.

Pewniego dnia Mindi położyła swoją najmłodszą córeczkę Rachel do łóżeczka na popołudniową drzemkę. Dziewczynka miała wtedy zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie druga córka, 9-letnia Amanda, bawiła się ze swoimi przyjaciółmi.

Gdy opiekujesz się małym dzieckiem, często jesteś zmęczona, Mindi postanowiła więc nieco odpocząć w czasie drzemki swojej młodszej córeczki. Najpierw chciała jednak wziąć szybki prysznic.

Nagle jej pies, Papillon, który trochę sobie powarkiwał, zaczął szczekać jak szalony. Wreszcie owczarek wszedł do łazienki i spojrzał na Mindi.

Kobieta natychmiast przypomniała sobie film o Lessie i zrozumiała, że Papillon stara się coś jej przekazać. Wyskoczyła spod prysznica i pobiegła za nim. Pies poprowadził ją do pokoju, w którym spała Rachel.

[quads id=”8″]

Kiedy Mindi dotarła do kołyski, Papillon zaczął podskakiwać. Wtedy Mindi zrozumiała, co się dzieje: Rachel nie oddychała, a jej usta były sine.

Mindi starała się przywrócić oddech swojej córce, jednocześnie zawołała do Amandy, aby zadzwoniła po pogotowie.

Kobieta uderzyła swoją córeczkę w plecy, na wypadek gdyby coś utknęło w jej przewodzie pokarmowym. Na szczęście po chwili Rachel zaczęła płakać, a Mindi odetchnęła z ulgą. Dziewczynka znów oddychała i wiadomo już było, że przeżyje.

Gdy przyjechała karetka. Mindi i Rachel pojechały do szpitala, a Amanda została w domu z bohaterem tamtego dnia – Papillonem.

W szpitalu lekarze znaleźli resztki pokarmu w tchawicy Rachel i zmusili ją do odkrztuszania. Wszystko się dobrze skończyło i dziewczynka wróciła do zdrowia.

Na poniższym filmie możesz dowiedzieć się więcej na temat tej niesamowitej historii:

Udostępnij jeśli również uważasz, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka!