Para doznała szoku, gdy zobaczyła obraz podczas badania USG. Taka ciąża zdarza się tylko raz na 15 milionów

16.02.2018

/

Kategoria:

Para doznała szoku, gdy zobaczyła obraz podczas badania USG. Taka ciąża zdarza się tylko raz na 15 milionów

Za każdym razem, gdy poczęte zostaje nowe życie, staje się prawdziwy cud. Czasem zdarzają się jednak ciąże, które są bardziej wyjątkowe od innych. Tak własnie było w przypadku tej pary. Nie zdawali sobie sprawy, że ich ciąża będzie przypadkiem, który zdarza się tylko raz na 15 milionów.

Bethani i Tim Webb z Hythe, w Albercie, poznali się w 2013 roku, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy po ślubie Bethani była w ciąży. Para udała się na rutynowe badanie USG do szpitala. Gdy lekarz spojrzał na obraz na urządzeniu, nie mógł uwierzyć w to co widzi. Para nigdy w życiu czegoś takiego się nie spodziewała. Bethani nosiła w brzuchu czwórkę identycznych dziewczynek. Szansa na taką ciążę to zaledwie 1 na 15 milionów.

Bethani urodziła poprzez cesarskie cięcie w 33 tygodniu ciąży. Na świat przyszły cztery zdrowe i identyczne dziewczynki: Abigail, McKayla, Grace oraz Emily. Co ciekawe, w rodzinach obojga rodziców nie występowały wcześniej ciąże mnogie.

[quads id=”8″]

Przed młodymi rodzicami pojawił się ciekawy problem, z którym zazwyczaj rodzice nie muszą się borykać: jak rozróżnić cztery identyczne dziewczynki? Bethani i Tim wpadli na pomysł, by malować dziewczynkom paznokcie u stóp na różne kolory. Wyzwaniem była też taka liczba dzieci. Dziewczynki dziennie zużywają nawet 48 pieluszek! Wychowanie czwórki maluchów w jednym czasie jest także bardzo kosztowne. By się utrzymać rodzina korzysta ze wsparcia dobrych ludzi.

Życie jest pełne niespodzianek, a ta historia jest tego najlepszym przykładem. Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia i szczęścia!

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: czworaczki, prawdziwa historia z życia,