Pani Basia, ulubienica widzów z popularnego programu TTV nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku

14.02.2018

/

Kategoria:

Pani Basia, ulubienica widzów z popularnego programu TTV nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku

Nie żyje Barbara Romaniuk, sympatyczna bohaterka programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak ustalił jeden z portali, pani Basia została śmiertelnie potrącona przez samochód. Bohaterka show TTV pomimo reanimacji zmarła na miejscu. Fani są pogrążeni w żałobie, a Internet zapełnił się smutnymi wpisami wspominającymi panią Basię.

Na profilu stacji TTV na Facebooku pojawił się smutny komunikat o śmierci pani Basi, bohaterki programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

„Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci” – można przeczytać w emocjonalnym wpisie.

Do tej pory nieznane były przyczyny śmierci pani Basi. Jak ustalił serwis Teleshow, bohaterka show TTV zmarła na skutek śmiertelnego potrącenia, do którego doszło na warszawskiej Pradze. Jak piszą w internecie świadkowie wypadku, pani Basia przechodząc na zielonym świetle została potrącona przez samochód dostawczy. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się jej uratować.

[quads id=”8″]

Panią Basię żegnają pogrążeni w żałobie przyjaciele z programu „Gogglebox” oraz jej wierni fani.

„Bardzo mi smutno… bardzo mi przykro… nawet nie umiem tego opisać… będzie mi jej brakowało. Potrafiła sprawić, że człowiek uśmiechał się jak głupi do telewizora i od razu dzień stawał się lepszy” – zapewnia jedna z internautek.

„Przykra wiadomość. Miałem okazję poznać Basię osobiście. Bardzo ciepła i ciagle uśmiechnięta osoba” – dodał inny fan.

Przypomnijmy, że pani Basia wraz z trójką przyjaciół trafiła do show TTV przez przypadek. Gdy emeryci relaksowali się na ławce w parku, podeszła do nich osoba z produkcji programu. Pani Basia, pan Józek oraz pani Regina bawili widzów do łez komentując popularne produkcje telewizyjne.

Będzie nam tego brakowało.

Źródło: fakt.pl, ttv.pl

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: