Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza bardzo wiele na temat Twojego charakteru

09.12.2017

/

Kategoria:

Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza bardzo wiele na temat Twojego charakteru

Rok, w którym się urodziłeś, odgrywa w Twoim życiu bardzo ważną rolę. Jednak najistotniejsza jest jego ostatnia cyfra. Reprezentuje ona jeden 5 kluczowych elementów natury: metal, ogień, wodę, ziemię lub drewno. Te elementy potrafią powiedzieć wiele o człowieku, jego osobowości, nawykach itp.

A więc, jaki jest Twój rok urodzenia? Pamiętaj, by patrzeć tylko na ostatnią cyfrę. Jeśli, przykładowo jest to rok 1987, wtedy ostatnią cyfrą jest 7 i musisz sprawdzić, jaki element jest przyporządkowany tej cyfrze.

Metal: 0 i 1

Metal

Osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą 0 lub 1 są odporne, o silnym charakterze. Wykazują się niezależnością i lubią działać samodzielnie. Dążą do życia pełnego miłości i harmonii. Wiedzą czego chcą i zrobią wiele, by osiągnąć zamierzony cel. Do głównych wad tych osób należą: pragnienie władzy, luksusu i pieniędzy.

Woda: 2 i 3

Woda

Woda reprezentuje osoby pełne uroku osobistego, życzliwości i współczucia dla innych. Mają ogromną wyobraźnię i kreatywność, dzięki czemu mogą odnosić sukcesy w zawodach związanych ze sztuką. Są obdarzone doskonałą intuicją.

Drewno: 4 i 5

Drewno

Osoby należące do tej grupy są pracowite i pewne siebie. Pragną nowości, nowych doświadczeń i marzą o poznawaniu świata. Nigdy nie zachowują się w sposób egoistyczny i narcystyczny.

Ogień: 6 i 7

Ogień

Osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą 6 lub 7 są prawdziwymi poszukiwaczami przygód. Najchętniej by wyruszyli w podróż dookoła świata. Mają jednak zwyczaj podejmować działania zbyt szybko, często bez przemyślenia. Są osobami uroczymi i spontanicznymi, które wiedzą jak zjednać sobie ludzi.

Ziemia: 8 i 9

Ziemia

Przedstawiciele tego elementu są wiarygodni i ambitni. Nigdy nie działają pochopnie,  starannie rozważają każdą decyzję i bardzo rzadko pozwolą sobie na zrobienie czegoś szalonego. Lubią dyscyplinę i porządek, więc zawsze żyją zgodnie z harmonogramem. Nieznane jest ich największym strachem.

Źródło: betterme.tips

Autor: Monika Nowacka / Tagi: osobowość, test,