Ofiary operacji plastycznych. Co te gwiazdy ze sobą zrobiły?!

01.07.2020

/

Kategoria:

Ofiary operacji plastycznych. Co te gwiazdy ze sobą zrobiły?!

Są ludzie, którzy za wszelką cenę pragną zatrzymać upływający czas. Dla pozbycia się zmarszczek są gotowi na wiele ryzykownych zabiegów. Zobaczcie gwiazdy, które dziś są przestrogą, że po operacjach plastycznych nie zawsze wygląda się lepiej.

Ofiary operacji plastycznych zapłaciły bardzo wysoką cenę za swoją chęć zachowania młodości. Różne są powody, dla których celebryci z tej galerii poddali się zabiegom chirurgicznym. Niektórzy marzyli by poprawić niedostatki urody, inni chcieli za wszelką cenę uniknąć starości.

Donatella Versace, Jocelyn Wildenstein czy Mickey Rourke, to najbardziej znane przykłady ofiar operacji plastycznych. Wiele gwiazd decyduje się na ryzykowne zabiegi, by utrzymać swoją pozycję w show-biznesie. „Żyjemy w takim świecie, gdzie od gwiazd wymaga się perfekcyjnego wyglądu, nieustannie je przy tym krytykując” – powiedziała kiedyś Julia Roberts w wywiadzie dla magazynu Elle.

Najbardziej znane ofiary operacji plastycznych

Operacje plastyczne i wstrzykiwanie botoksu już od dawna nie są w show-biznesie tematem tabu. Jednak niektóre z gwiazd tracą w tym umiar i nie potrafią żyć bez chirurgicznego skalpela. Po wielu zabiegach w niczym już nie przypominają samych siebie za młodu, gdy wszyscy się nimi zachwycali. Dziś są pośmiewiskiem i przestrogą, by zbytnio nie przesadzać z „poprawianiem siebie”.

Jocelyn Wildenstein

Ofiary operacji plastycznych - Jocelyn Wildenstein
Jocelyn Wildenstein

Znana jako „kobieta kot”, Jocelyn Wildenstein jest jedną z najbardziej znanych ofiar operacji plastycznych. Chcąc zadowolić swojego męża, miliardera i miłośnika tygrysów, poddała się wielu zabiegom, które bezpowrotnie ją oszpeciły. Wydała na to 4 miliony dolarów.

View this post on Instagram

Yellow is a wonderful color.☀️⭐️🎗💫🌙🍋💛

A post shared by Jocelyn Wildenstein Fan Page (@jocelyn_wildenstein_fan_page) on

Dziś trudno nawet zgadnąć jak wyglądała w przeszłości.

Mickey Rourke

Ofiary operacji plastycznych - Mickey Rourke
Mickey Rourke kiedyś i dziś

Ten niegdyś najseksowniejszy gwiazdor Hollywood, dziś znany jest głównie ze swojej zniszczonej operacjami twarzy.

Mickey Rourke
Mickey Rourke

Mickey Rourke przyznał w jednym z wywiadów, że po zakończeniu kariery bokserskiej trafił w ręce niewłaściwego chirurga.

Jackie Stallone

Jackie Stallone
Jackie Stallone

Matka słynnego aktora Sylvestra Stallone ma 98 lat. Jackie Stallone wielokrotnie poddawała się operacjom plastycznym twarzy. Niestety nie wyszło to najlepiej…

Jackie Stallone
Jackie Stallone

W wywiadzie dla „Daily Mail” kobieta wyznała, że dzisiaj bardzo żałuje tych operacji. „Wyglądam jak wiewiórka, która ma buzię pełną orzechów włoskich” – powiedziała Jackie.

Donatella Versace

Donatella Versace - ofiary operacji plastycznych
Donatella Versace

Ta słynna na całym świecie projektantka mody jest jednocześnie uosobieniem wszystkiego, co najgorsze w operacjach plastycznych. Od lat mówi się, że jest od nich uzależniona. Donatella Versace stosuje wszelkie metody poprawiania własnego wyglądu, od sztucznych rzęs i solarium, aż po odsysanie tłuszczu i wstrzykiwanie kolagenu oraz botoksu.

„Naturalny… Co to właściwie jest naturalny? Nie wierzę w to pojęcie w odniesieniu do kobiet. Naturalne, to mogą być warzywa” – powiedziała kiedyś Donatella.

Meg Ryan

Meg Ryan
Meg Ryan kiedyś i dziś

Nawet uwielbiana przez widzów na całym świecie Meg Ryan, nie ustrzegła się błędu i w poprawianiu własnej urody poszła o kilka kroków za daleko.

Meg Ryan - ofiary operacji plastycznych
Meg Ryan

Aktorka Jane Leeves powiedziała w jednym z wywiadów: „Jeśli ktoś przez lata jest uważany za symbol seksu i piękna, to znajduje się pod ogromną presją, aby wciąż wyglądać dobrze. Ale rzadko to się dobrze kończy, bo zabiegi chirurgiczne potrafią zniszczyć i dodać lat (…) Karierę Meg Ryan zniszczyły operacje plastyczne”.

Jennifer Grey

Jennifer Grey
Jennifer Grey

Gdy w filmie „Dirty dancing” Jennifer Grey wcieliła się w rolę „Baby”, świat show-biznesu stał przed nią otworem. Niestety aktorka zaprzepaściła swoją szansę w Hollywood. Gwiazda za wszelką cenę chciała poprawić swoją urodę i w ruch poszedł skalpel. Do dziś krążą opowieści, że po licznych zabiegach nawet bliscy znajomi mieli problem, by ją rozpoznać.

David Hasselhoff

David Hasselhoff
David Hasselhoff kiedyś i dziś

Davida Hasselhoffa nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu ofiar botoksu. Od dawna media donosiły, że aktor ma problem z alkoholem i że nie układa mu się też w życiu osobistym. 65-letni gwiazdor postanowił więc coś zmienić w swoim życiu. Niestety postawił na… młody wygląd. Trudno nie zauważyć zmian… A kiedyś David Hasselhoff był uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów…

Amanda Lepore

Ofiary operacji plastycznych - Amanda Lepore
Amanda Lepore

Amerykańska piosenkarka, modelka i transseksualna ikona Amanda Lepore może stanowić świetną antyreklamę operacji plastycznych.

Amanda Lepore
Amanda Lepore

Celebrytka kilkukrotnie powiększała piersi, a także wypełnieniała pośladki i usta silikonem. Oprócz tego zrobiła redukcję łuków brwiowych, lifting czoła oraz zdecydowała się na wycięcie żeber…

Priscilla Presley

Priscilla Presley
Priscilla Presley

Aktorka i modelka Priscilla Presley, była żona „Króla Rock and Rolla” Elvisa Persleya, również chciałaby zatrzymać młodość za wszelką cenę…