Nigdy w życiu nie czyściła uszu. Gdy wreszcie poszła do lekarza, ten nagrał, co znalazł w środku

16.02.2018

/

Kategoria:

Nigdy w życiu nie czyściła uszu. Gdy wreszcie poszła do lekarza, ten nagrał, co znalazł w środku

Po wielu latach kobieta zdecydowała się dokładnie wyczyścić uszy. Nie zdawała sobie nawet sprawy, że przez bardzo brudne uszy gorzej słyszy. Laryngolog wyjął z nich ogromną ilość woskowiny…

To z pewnością najdłuższe i najtrudniejsze usuwanie woskowiny z uszu, jakie kiedykolwiek widzieliście. Kobieta, która wreszcie zdecydowała się na wizytę u laryngologa, nie czyściła uszu od lat. Aby jej pomóc lekarz musiał użyć specjalnej łyżeczki laryngologicznej.

Przed laryngologiem stało duże wyzwanie. Pacjentka do tego stopnia zaniedbała swoje uszy, że zalegająca w nich woskowina stała się twarda i trudna do usunięcia. Kobieta podobno nigdy w życiu nie czyściła uszu.

Nagranie trwa ponad 7 minut. Przez cały ten czas lekarz kawałek po kawałku usuwa z ucha pacjentki woskowinę specjalną szpatułką. Po długiej walce udaje mu się w końcu doczyścić zaniedbane ucho, i kobieta wreszcie odzyskuje całkowity słuch.

Mimo że widok woskowiny obrzydza większość widzów, oglądają jednak film i twierdzą, że jest w nim coś satysfakcjonującego.

„Najbardziej podobają mi się momenty, kiedy wychodzą te największe kawałki” – pisze jeden z internautów.

Pod nagraniem wywiązała się żywa dyskusja, czy kobieta faktycznie nie czyściła nigdy uszu, czy raczej doprowadziła do takiego stanu dłubiąc w nich szpatułkami.

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: szokujące filmiki,