Mężczyzna próbował zgwałcić 6-letnią dziewczynkę. Pit bull odgryzł mu genitalia

24.11.2017

/

Kategoria:

Mężczyzna próbował zgwałcić 6-letnią dziewczynkę. Pit bull odgryzł mu genitalia

Oto jak wygląda zboczeniec na oddziale intensywnej terapii w Turcji po tym, jak próbował zgwałcić dziecko. Pit bull dziewczynki stanął w jej obronie i odgryzł mężczyźnie genitalia.

Była piękna, słoneczna niedziela. 37-latek obserwował dzieci bawiące się na placu zabaw. Pedofil czekał na odpowiedni moment, gdy dziecko zostanie samo. Wówczas podszedł do dziewczynki i zaczął jej wmawiać, że musi odwieźć ją do domu, gdyż jej mama została dłużej w pracy. Zboczeniec zaprowadził dziewczynkę do pobliskiego lasku, gdzie próbował ją wykorzystać seksualnie. Na szczęście dziecko było ze swoim ukochanym Pit bullem.

Niedoszły gwałciciel

Pies nie zwlekał nawet chwili i broniąc dziewczynki, rzucił się na napastnika. Mężczyzna miał ściągnięte spodnie i zwierze dosłownie wgryzło się w jego genitalia. Chwilę później napastnik leżał w kałuży krwi… już bez członka.

Parę minut później na miejscu zjawiła się policja i karetka pogotowia. Mężczyzna za próbę gwałtu i uprowadzenie może trafić do więzienia na 20 lat.

Za to pies, który obronił dziewczynkę z pewnością może liczyć od właścicieli na najlepsze smakołyki i wygody do końca życia 🙂

Pit bull bohater

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: