Meghan Markle jest znowu w ciąży? Najnowsze zdjęcie księżnej obiegło sieć

29.06.2020

/

Kategoria:

Meghan Markle jest znowu w ciąży? Najnowsze zdjęcie księżnej obiegło sieć

Meghan Markle / Wikipedia

Meghan Markle i książę Harry od pewnego czasu wiodą spokojne życie z dala od kamer i wścibskich fotoreporterów. Przeprowadzka do Los Angeles pozwoliła im odzyskać prywatność i mogą teraz wreszcie cieszyć się rodzinnym szczęściem.

Meghan Markle i książę Harry pojawili się ostatnio w jednej z piekarni, gdzie jako wolontariusze pomagali pracownikom. Zdjęcia książęcej pary obiegły sieć i wywołały falę spekulacji – czy Meghan jest w drugiej ciąży?

Sussexowie poinformowali na początku roku, że wycofują się z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej. Harry i Meghan zapowiedzieli wówczas, że zrzekają się tytułów książęcych i od tej pory zamierzają być „niezależni finansowo”. Krótko po tym, wraz z synem wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Początkowo do Kanady, ale kilka tygodni później postanowili ponownie zmienić miejsce zamieszkania. Tłumacząc to większymi możliwościami zawodowymi oraz chęcią bliższego kontaktu Meghan z matką, Dorią Ragland, Sussexowie przenieśli się do Los Angeles.

Żona księcia Harrego od kilku miesięcy wyraźnie stroni od mediów i publicznych wystąpień. Dlatego też zdziwienie Internautów było ogromne, kiedy sieć obiegły pierwsze od dłuższego czasu zdjęcia księżnej w pełnej krasie.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Zdjęcia wywołały falę spekulacji

Pewnego dnia Meghan i Harry niespodziewanie pojawili się w pobliskiej piekarni. Ku zaskoczeniu wszystkich para postanowiła wcielić się w rolę wolontariuszy. Wspólnie z pracownikami piekarni przygotowywali wypieki i dania na wynos. Oboje przed przystąpieniem do pracy musieli założyć pracowniczy strój: fatruch, ochronne nakrycie głowy, rękawiczki i maseczkę.

Meghan i Harry w piekarni
Meghan Markle i książę Harry w piekarni / Instagram

Meghan bez wahania założyła pracowniczy uniform na białą koszulę i jeansy, w których przyszła do piekarni. Wspólnie z mężem między innymi wyrabiali ciasto i piekli chleb. Zdjęcia z tego wydarzenia błyskawicznie obiegły sieć, ale Internauci zamiast na przygotowywane przez księżną Sussex smakołyki patrzyli na… jej brzuch.

Falę spekulacji wywołała zwłaszcza jedna fotografia, na której widać dokładnie sylwetkę księżnej i ułożenie się fartucha. Patrząc z boku, brzuch Meghan wygląda jakby był lekko zaokrąglony.

Meghan Markle w piekarni
Meghan Markle pracuje w piekarni / Instagram

W internecie natychmiast rozgorzała dyskusja, a pytanie czy jest to druga ciąża pojawiało się w wielu komentarzach pod zdjęciem z piekarni.

Meghan jest w ciąży? Spójrzcie na ten brzuszek pod ciemnym fartuchem

Czy Archie będzie miał rodzeństwo?

Kwarantanna im służy! To wygląda na ciążę

Jak sądzicie, czy to tylko złudzenie, czy faktycznie Meghan Markle jest w ciąży? Przecież Harry zawsze marzył o dużej rodzinie, a jego żona też nieraz wspominała o gromadce pociech… Pozostaje nam teraz cierpliwie czekać i śledzić rozwój sytuacji za oceanem 🙂

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry / Instagram