Mariolka startuje w „Rolniku”. To jeden z najczęściej oglądanych polskich kabaretów

22.02.2018

/

Kategoria:

Mariolka startuje w „Rolniku”. To jeden z najczęściej oglądanych polskich kabaretów

Filmik z tym skeczem 22 lutego znalazł się w pierwszej 10. najczęściej oglądanych filmów po polsku na serwisie youtube.com.

Kabaret Paranienormalni zagrał scenkę, w której jedna z ich najpopularniejszych postaci, Mariola (odgrywana przez świetnego Igora Kwiatkowskiego) decyduje się wziąć udział w znanym i lubianym programie „Rolnik szuka żony’.

Zaczyna się całkiem niewinnie, od rozmowy telefonicznej Marioli z koleżanką Gabryśką. Potem robi się już coraz śmieszniej:

Mimo iż skecz ma już ponad rok, 18 lutego br. Polsat wrzucił go ponownie do sieci. I od tej pory ogląda go coraz więcej osób. Obecnie ma już około 300 tysięcy wyświetleń.

Kabaret Paranienormalni powstał w Jeleniej Górze w 2004 roku. Założyli go Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. W kolejnych latach panowie wypracowali sobie ogromną popularność i rozpoznawalność. Wielka w tym zasługa postaci Mariolki, w którą wcielił się Igor Kwiatkowski. Powstanie tej roli zainspirowała dziewczyna, którą Kwiatkowski podpatrzył w klubie, w którym za młodu pracował. Widzowie ją pokochali. W grudniu ub. roku Igor Kwiatkowski opuścił jednak szeregi kabaretu i rozpoczął karierę solową. Gorąco mu kibicujemy.

[quads id=”8″]

Telewizyjny show „Rolnik szuka żony” cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Gości na antenie telewizyjnej od maja 2014 roku. Prowadzi go Marta Manowska.

Pomysł programu jest bardzo prosty: samotny rolnik zgłasza swoją kandydaturę do telewizji, a producenci pomagają mu znaleźć drugą połówkę, która zechce z nim dzielić życie i gospodarstwo.

Zainteresowane panie piszą listy, w których się przedstawiają, piszą o swoich zainteresowaniach itp. Na ich podstawie właśnie wybiera się kandydatki, które spotkają się z absztyfikantem. Kolejne etapy znajomości filmowane są przez kamerę, a widzowie śledzą je z zapartym tchem.

Od pewnego czasu również rolniczki mogą szukać mężów za pośrednictwem programu, który w 2015 i 2017 roku zdobył nagrodę Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego.

Autor: Paweł Krajewski / Tagi: Rolnik szuka żony,