Marek Kondrat został ojcem. 29-letnia Antonina dała mu szczęście

10.03.2018

/

Kategoria:

Marek Kondrat został ojcem. 29-letnia Antonina dała mu szczęście

Antonina Turnau-Kondrat urodziła dziecko mężowi, 68-letniemu Markowi Kondratowi. Dumni rodzice potwierdzili tę informację w specjalnym oświadczeniu, ktore przesłali portalowi Pudelek. Nie zdradzili niestety imienia, ani nawet płci dziecka. Nie wiadomo też, gdzie dziecko aktora i córki Grzegorza Turnaua przyszło na świat.

Choć parę dzieli spora różnica wieku, małżonkowie mają powód do radości. Rodzina zakochanych w sobie bez pamięci Marka Kondrata i Antoniny Turnau właśnie się powiększyła!

„Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie” – pochwalili się świeżo upieczeni rodzice Pudelkowi.

[quads id=”8″]

Wiadomość o tym, że 29-letnia żona Marka Kondrata jest w ciąży obiegła media zaledwie trzy miesiące temu. Zdjęcia Antoniny w odmiennym stanie nie udało się jednak nikomu wykonać. Ostatnie miesiące zakochani spędzili w swojej willi w Hiszpanii. Prawdopodobnie to właśnie tam przyszło na świat ich pierwsze dziecko.

Dla Marka Kondrata to już trzeci potomek. Aktor jest już ojcem dwóch synów: Wojciecha (37 l.) oraz Mikołaja (43 l.), którzy są owocem jego związku z byłą żoną, Iloną Kondrat.

Źródło: fakt.pl

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: Antonina Turnau, Marek Kondrat,