Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. Tym razem kobiety będą się upodabniać do… niej samej

24.07.2018

/

Kategoria:

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. Tym razem kobiety będą się upodabniać do… niej samej

Obecnie Małgorzata Rozenek odpoczywa na wakacjach, jednak już niedługo będzie miała pełne ręce roboty. Jesienią w ramówce TVN Style pojawi się bowiem nowy program, którego Rozenek będzie tytułową gwiazdą. Chodzi o program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”.

Małgorzata Rozenek sprawdziła się najpierw jako perfekcyjna pani domu, a później szkoliła młode dziewczęta w programie „Projekt Lady”. Teraz zamierza pomóc kobietom upodobnić się do… niej samej.

Jak piszą „Wirtualne Media”, Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu osób ikoną stylu. Kobiety chcą być taką, jak ona, czyli świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie oraz mieć udane życie prywatne i zawodowe.

W programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” żona Radosława Majdana będzie nadzorować metamorfozy uczestniczek. I nie będzie tu chodzić jedynie o wygląd zewnętrzny, ale również sposób życia. Dlatego kobiety, które trafią pod skrzydła Rozenek, będą przy niej niemal bez przerwy.

Poszukiwania odważnych kobiet, które marzą by przemienić się w Małgorzatę Rozenek, już trwają.

Jesteśmy ciekawi, jak dokładnie będzie wyglądał program i czy nowy styl życia uczestniczek będzie dostosowany do ich zarobków. Przecież nie każda kobieta w Polsce może sobie pozwolić na takie luksusy jak Rozenek.

Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem i synami

Źródło: plotek.pl

Autor: Monika Nowacka / Tagi: Małgorzata Rozenek, TVN,