Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie w skąpym bikini. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

06.02.2018

/

Kategoria:

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie w skąpym bikini. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

Małgorzata Rozenek to bardzo ładna kobieta. Nic więc dziwnego, że publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentuje swoje wdzięki. Jednak nie wszystkie przypadają jej fanom do gustu.

Pod jednym z ostatnich zdjęć rozpętała się prawdziwa burza. „Perfekcyjna” opublikowała fotografię w skąpym bikini, a fani nie pozostawili na niej suchej nitki:

„Kobieto, ile ty masz lat? Nosisz się jak zwykła dzi*ka! Masz małe dzieci, nie wstyd ci? Ja jako kobieta wstydzę się za ciebie. Pokaż, co masz w głowie, nie tylko cycki. Polska Kardashianka od siedmiu boleści” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

„Popieram pani opinię. Ja jako matka dwójki dzieci wstydziłabym się publikować takie zdjęcia!”

„Pani Małgosi odbiła sodówka do głowy! Ma straszne parcie na szkło. Pomyśleć, że ta kobieta uczy zbuntowane dziewczyny, jak być kobieta z klasa. Czy to nie jest poniekąd hipokryzja?” – dodała kolejna.

„Piękne ciało, nie jestem zazdrosna, też jestem mamą i dbam o siebie, ale gdyby moja matka półnaga co chwilę wrzucała zdjęcia prowokacyjne do sieci, wstydziłabym się jej, serio, a daleko mi do pruderii. Uważam, że brakuje pani klasy w tych wszystkich zdjęciach i pokazywaniu siebie. Co innego, gdy faktycznie paparazzi robią z ukrycia jak Kate Middleton, ale tutaj własna wola. Moim zdaniem strasznie obciachowe i nie warto, za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia” – napisała następna.

[quads id=”8″]

Rozenek odpowiedziała na kilka komentarzy. Napisała między innymi:

„Ktoś, kto używa takich słów wobec kogokolwiek, wstydzić się powinien przede wszystkim za siebie. Poćwicz, poruszaj się.”

Czy rzeczywiście zdjęcie w bikini to przekroczenie granicy? Wiele obecnych celebrytek wypłynęło właśnie na pokazywaniu swojego ciała. Kim Kardashian w rozbieranych sesjach przecież już nikogo nie szokuje…

Autor: Anna Olga / Tagi: Małgorzata Rozenek,