Lew i dziecko występują razem w programie telewizyjnym – wtedy dzieje się coś, co nie miało prawa się wydarzyć

14.01.2018

/

Kategoria:

Lew i dziecko występują razem w programie telewizyjnym – wtedy dzieje się coś, co nie miało prawa się wydarzyć

Programy na żywo są najbardziej interesujące, gdyż nigdy do końca nie wiadomo, co może się zdarzyć. To własnie element zaskoczenia jest tym czynnikiem, który przyciąga wielu widzów.

Nawet pomimo świetnego scenariusza, zdarzają się rzeczy, których nikt nie przewidział. Zazwyczaj są to sytuacje zabawne, ale czasem wydarzenia przybierają bardzo zły obrót.

W filmie i telewizji, a zwłaszcza w programach na żywo, są dwie grupy, z którymi niezwykle ciężko współpracować. Są to dzieci i zwierzęta. Trudność polega na tym, że bardzo szybko się nudzą, płaczą, nie słuchają, a przede wszystkim potrafią się zachować w sposób całkowicie nieprzewidywalny.

Na nagraniu poniżej widzimy treserkę z młodym lwem. Bez wzgledu na to, jak łagodny, delikatny i dobrze ułożony jest lew, zawsze należy go traktować z respektem i uważać na niego, gdyż wciąż jest to tylko dzikie zwierzę.

Obok treserki siedzi matka z małym dzieckiem. Od samego początku sytuacja wręcz prosiła się o kłopoty.

Dziecko i lew w programie telewizyjnym

Z początku wszystko jest w jak najlepszym porządku, jednak w pewnym momencie dziewczynka zaczyna płakać. Odgłos jej płaczu zainteresował lwa, który w mgnieniu oka przypuścił atak na dziecko.

Ci którzy napisali scenariusz i sądzili, że będzie to świetny pomysł, chyba nie powinny pracować w telewizji.

Poniżej możecie zobaczyć całą sytuację na własne oczy:

Autor: Anna Olga / Tagi: dziecko, wideo, zwierzęta,