Kształt nóg zdradza temperament kobiety! Mężczyźni podświadomie się tym kierują

07.02.2018

/

Kategoria:

Kształt nóg zdradza temperament kobiety! Mężczyźni podświadomie się tym kierują

Gdy mężczyzna ogląda się za kobietą, przykłada on uwagę do wszystkich aspektów jej urody. W przypadku wyglądu, szuka znaków mówiących mu o tym jak wyglądałby ich związek i zwykle wybierze partnerkę, która będzie idealną matką dla jego przyszłych dzieci.

Okazuje się, że mężczyźni olbrzymią wagę przywiązują do kształtu kobiecych nóg. To nic niezwykłego, gdyż wszystko opiera się na zrozumieniu ludzkiej anatomii i hormonów.

Jak więc kształt kobiecych nóg definiuje jej seksualne zachowania? Aby się o tym przekonać, wystarczy postawić stopy bardzo blisko siebie i przyjrzeć się swojemu odbiciu w lustrze.

Typ A:

Nogi przylegają do siebie, przerwa między nimi pojawia się dopiero w okolicach kostek. Istnieje przekonanie, że niewielki odstęp między nogami pozytywnie wpływa na temperament erotyczny.

Z zasady, takie kobiety są bardzo namiętne, ale też delikatne. Przyciągają mężczyzn swoją kobiecością i subtelnym urokiem. Są też nieśmiałe i nie lubią przejmować inicjatywy, chcąc, aby to mężczyzna dominował. To może być niebezpieczne dla związku, gdyż większość mężczyzn łatwo się nudzi. Dlatego, kobiety z takim typem nóg powinny starać się być bardziej aktywne.

Typ B:

Nogi stykają się ze sobą tylko w jednym miejscu – w kostkach. Takie kobiety lubią doznawać nowych doświadczeń. Są odważne, żądne przygód i nie boją się przejmować kontroli nad związkiem. Czasem taka nadmierna odwaga może odstraszać mężczyzn. Dlatego panie o takim układzie nóg powinny nauczyć się kontrolować.

[quads id=”8″]

Typ C:

Uda są blisko siebie, ale piszczele i kostki się nie stykają. Kobiety o takich nogach są zwykle romantyczne i delikatne, lecz jeśli dasz im wolną rękę, potrafią pokazać pazurki.

Typ D:

Nogi stykają się w kolanach, łydkach i kostkach. To najczęściej spotykany kształt nóg. Takie kobiety zachowują się w łóżku naturalnie i tradycyjnie. Nie lubią zbytnio eksperymentować i wolą trzymać się kilku swoich ulubionych pozycji. Jeśli jednak partner zechce spróbować czegoś nowego, nie będą oponować. Mężczyźni lubią takie kobiety, gdyż wzmacniają one ich pewność siebie. Dodatkowo, tak szczupłe i kształtne nogi są atrakcyjne.

Źródło: betterme.tips, wiemy.to

Autor: Monika Nowacka / Tagi: seks,