Kobieta w dwa lata schudła 205 kg – oto jak wygląda dziś, po niesamowitej przemianie

08.03.2018

/

Kategoria:

Kobieta w dwa lata schudła 205 kg – oto jak wygląda dziś, po niesamowitej przemianie

Zrzucić zbędne kilogramy nie jest łatwo. Jednak jeszcze trudniej jest utrzymać potem odpowiednią wagę. Wyobraź sobie jak ciężko jest żyć z 200 kg nadwagą, nie móc chodzić, pływać a nawet po prostu stać.

Tak własnie wyglądało życie Nikki Webster, która w wieku 34 lat ważyła 272 kilogramy, a jej stan zdrowia był krytyczny.

Kobieta miała tak ogromną nadwagę ponieważ była uzależniona od jedzenia.

„Moja waga jest destrukcyjna. Moje ciało strasznie boli. Nienawidzę go. Mówię to sobie otwarcie. Jestem uzależniona od jedzenia i to uzależnienie mnie zabija” – stwierdziła.

Życie Nikki uległo zmianie po tym, jak wzięła udział w programie telewizyjnym “My 600 lb Life.”

Gdy zdała sobie sprawę, że olbrzymia nadwaga zagraża jej życiu, zdecydowała się na przeprowadzkę z Arizony do Teksasu, aby zamieszkać bliżej swojego lekarza, dr Nowzaradana. Zajmuje się on leczeniem ludzi, dla których nadwaga jest śmiertelnym zagrożeniem.

[quads id=”8″]

Nikki miała nadzieję, że operacja obniżająca wagę rozwiąże jej problemy, jednak kobieta wymagała więcej niż jednego zabiegu.

Lekarze poinformowali ją, że zanim podejmą się wykonania operacji, ona sama musi zrzucić przynajmniej 25 kilogramów. Nikki schudła o zalecaną wagę w niecałe trzy miesiące i lekarze mogli przeprowadzić operację zmniejszenia żołądka.

Kobieta zamartwiała się jednak, że jej złe nawyki żywieniowe znowu powrócą. Bała się też ryzyka, jakie niosła ze sobą planowana operacja.

„Kilka miesięcy temu mój przyjaciel Michael miał taką operację i jej nie przeżył. Ta świadomość mnie prześladuje” – mówiła Nikki.

Mimo wszystkich obaw postanowiła poddać się operacji. Zabieg zakończył się sukcesem, a kolejny rok był dla niej niesamowitą podróżą – Nikki zrzuciła 91 kg w 12 miesięcy!

Jej zdjęcia przed transformacją i po niej mówią same za siebie – Nikki jest teraz całkowicie inną osobą.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…