Kinga Rusin jest poważnie chora. Nie pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”

14.03.2018

/

Kategoria:

Kinga Rusin jest poważnie chora. Nie pojawiła się w programie „Dzień dobry TVN”

Kinga Rusin

Kinga Rusin obchodziła w piątek 47. urodziny. Okazuje się jednak, że to nie przez huczne świętowanie prezenterka nie pojawiła się w pracy. Powodem nieobecności Rusin w programie „Dzień dobry TVN” jest uciążliwa choroba. stacja na szczęście szybko znalazła zastępstwo i śniadaniówkę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak w parze z Piotrem Kraśko.

Kinga Rusin dziękując swoim fanom za życzenia urodzinowe poinformowała, że jest chora. Ma zapalenie płuc, które przytrafiło się jej po raz pierwszy w życiu.

„Kochani, chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu), był bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście…” – napisała prezenterka na swoim profilu na Instagramie.

W programie „Dzień dobry TVN” zastąpiła ją Agnieszka Woźniak-Starak, dla której prowadzenie porannego programu nie jest nowością. Kilka lat temu była już gospodynią „Pytania na śniadanie”. Zdarzało się także, że w wakacje prowadziła śniadaniówkę TVN.

Źródło: fakt.pl