Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub. Kim jest mąż aktorki?

26.06.2020

/

Kategoria:

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub. Kim jest mąż aktorki?

Katarzyna Dąbrowska, znana szerokiej publiczności z serialu „Na dobre i na złe”, wzięła ślub. Aktorka pochwaliła się pięknymi zdjęciami z niedawno poślubionym małżonkiem.

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. 36-letnia aktorka dała się poznać szerokiej widowni głównie w rolach serialowych. Występowała między innymi w takich serialach, jak Klan, Na dobre i na złe czy Belfer. Niewiele osób jednak wie, że obdarzona nietuzinkową urodą gwiazda jest również utalentowana muzycznie. W 2017 roku we współpracy z zespołem Warsaw Tango Group wydała płytę Warszawskie Tango Elektryczne. Z kolei w 2019 roku wzięła udział w show telewizji Polsat Twoja twarz brzmi znajomo i zajęła w nim drugie miejsce.

Kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej?

Aktorka jest osobą, która ceni swoją prywatność i w wywiadach nie opowiada o swoich intymnych sprawach. Dlatego jej fani byli całkowicie zaskoczeni informacją, że jest już szczęśliwą żoną.

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z sesji ślubnej razem z ukochanym. Z podpisu na zdjęciu można wywnioskować, że uroczystość odbyła się 20 czerwca. Wybrankiem aktorki jest reżyser teatralny Jarosław Tumidajski, którego spektakle można oglądać m.in. w Teatrze Współczesnym w Warszawie.

Dąbrowska opublikowała na swoim Instagramie piękne fotografie w nastrojowym otoczeniu, na których ona i jej partner czule się obejmują. Aktorka zdecydowała się na prostą, elegancką kreację w kolorze kości słoniowej. Uwagę przykuwa głęboki dekolt sukni ślubnej. Całości dopełniają minimalistyczne dodatki i naturalne, rozpuszczone włosy.

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub
Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się zdjęciami z sesji ślubnej / Instagram

Zdjęcia zrobiły na internautach wrażenie, dlatego w komentarzach oprócz życzeń i gratulacji pojawiło się wiele słów zachwytu. „Gratulacje, jacy piękni wy”, „ślicznie wyglądacie”, „piękni, ogromne gratulacje” – pisali fani aktorki.

Katarzyna Dąbrowska - ślubna sesja
Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski / Instagram

Kim jest Katarzyna Dąbrowska?

Katarzyna Dąbrowska jest aktorką oraz piosenkarką. Ukończyła studia na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, a jej telewizyjnym debiutem był serial „Klan”. Na dużym ekranie publiczność mogła ją oglądać miedzy innymi w filmach „Sprawiedliwy” w reż. Michała Szczerbicy czy „Niewinne” („Les Innocentes”) w reż. Anne Fontaine. Aktorka znana jest głównie z ról serialowych, gdzie można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe” oraz „Belfer”.

Katarzyna Dąbrowska
Katarzyna Dąbrowska / Instagram