Katarzyna Bosacka znalazła przyczynę porażki z Senegalem. Jej komentarz podbija sieć

20.06.2018

/

Kategoria:

Katarzyna Bosacka znalazła przyczynę porażki z Senegalem. Jej komentarz podbija sieć

To nie był dobry początek Mundialu dla polskiej reprezentacji. Biało-czerwoni przegrali z Senegalem 1:2. W internecie wylało się na nich mnóstwo słów krytyki i rozczarowania. Katarzyna Bosacka doszukała się przyczyn wtorkowej porażki naszych piłkarzy gdzie indziej niż wszyscy.

W momencie, gdy polska reprezentacja rozgrywa mecz i sromotnie go przegrywa, w sieci zazwyczaj pojawia się mnóstwo specjalistów w dziedzienie piłki nożnej.

Mecz jeszcze się nie zakończył, a już można było przeczytać całą masę komentarzy. Zarówno tych mniej, jak i bardziej przykrych. Również Katarzyna Bosacka nie omieszkała skomentować tego, co wyczyniała reprezentacja Polski na boisku.

Jak wiadomo, Bosacka jest dziennikarką, która specjalizuje się w zdrowym odżywianiu, więc przyczyn porażki doszukała się zupełnie gdzie indziej.

[quads id=”8″]

„A nie mówiłam? Napój energetyczny Turbogrosik wykończył Grosika, chipsy Lays Błaszczykowskiego, a parówki Nawałkę. Trzeba było jeść zdrowo” – napisała z przymrużeniem oka na swoim profilu.

„A Krychowiak nie reklamuje śmieciowego jedzenia, więc strzela! Brawo panie Grzegorzu!” – dodała po chwili.

Choć sporo osób w chwilach porażki wylewa na biało-czerwonych swoje frustracje, warto czasami, tak jak Bosacka, spojrzeć na to z innej strony. Tej bardziej humorystycznej 😉

Źródło: gwiazdy.wp.pl