Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020

02.07.2020

/

Kategoria:

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020

Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów

Najsłynniejszy polski jasnowidz przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020. Krzysztof Jackowski swoją przepowiednię zdradził w rozmowie z magazynem Super Express.

Wybory prezydenckie 2020 wkroczyły w decydującą fazę. Za nami pierwsza tura wyborów, w której obecny prezydent Andrzej Duda zdobył 43,50 procent poparcia, a Rafał Trzaskowski 30,46 procent. Frekwencja wyniosła 64,51 procent. Obaj kandydaci zmierzą się w II turze, która odbędzie się 12 lipca. Kto ostatecznie zwycięży w wyścigu o fotel prezydenta?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział wyniki wyborów prezydenckich

Krzysztof Jackowski zdradził swoją przepowiednię w rozmowie z Super Expressem. Słynny jasnowidz już wie, kto zostanie prezydentem.

Tegoroczne wybory prezydenckie wzbudzają wielkie emocje. Z uwagi na pandemię koronawirusa przełożono pierwotny termin wyborów, a propozycja korespondencyjnego głosowania budziła ogromne kontrowersje. Do tego Rafał Trzaskowski w ostatniej chwili zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską okazując się czarnym koniem tych wyborów. Sondaże przed drugą turą są bardzo wyrównane. Kto wygra walkę o pałac prezydencki? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego – przewiduje dla Se.pl.

Czy faktycznie tak będzie? Już 12 lipca przekonamy się, czy najsłynniejszy polski jasnowidz miał rację. Tymczasem przed nami jeszcze prawie dwa tygodnie kampanii i emocjonującej walki o głosy.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego / Youtube