Jarosław Kret ostro powiedział o swoim bracie bliźniaku: „Dla mnie on nie istnieje”

08.03.2018

/

Kategoria:

Jarosław Kret ostro powiedział o swoim bracie bliźniaku: „Dla mnie on nie istnieje”

Jarosław Kret nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw w wywiadzie prasowym obwieścił światu swoje rozstanie z Beatą Tadlą, za co wylała się na niego potężna fala hejtu. Teraz znany pogodynek postanowił opowiedzieć o swoich relacjach z inną bliską osobą, bratem bliźniakiem. Padło dużo gorzkich słów.

Instagram

Jarosław i Jacek Kret od dłuższego czasu nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Kiedyś razem bawili się na imprezach, a teraz nawet nie chcą się znać. Prezenter pogody od dawna ma bardzo negatywne zdanie o swoim bracie. Kilka lat temu w wywiadzie dla „Vivy” wyjawił, że nawet nie wie, czym brat się zajmuje.

„Od czterech lat nie mamy kontaktu. Doszedłem do wniosku, że najwyższy czas rozerwać toksyczny związek. Dlaczego mam utrzymywać kontakt z człowiekiem, który jest zupełnie inny niż ja, z człowiekiem, z którym nie jest mi po drodze? Który wypowiada sądy, z którymi się nie zgadzam, i na przykład zabija zwierzęta. Ja tego nie toleruję” – mówił na łamach „Vivy”.

[quads id=”8″]

Relacje od tamtego czasu w ogóle się nie poprawiły. Jarosław Kret dalej nie chce mieć nic wspólnego z bratem bliźniakiem, co ostatnio dobitnie wyraził w rozmowie z serwisem Wideoportal.pl.

„Problem z moim bratem polega na tym, że nikt nikomu o tym konflikcie nie mówił. Tylko że mój brat ma tą samą twarz co ja i czasem chyba tego nadużywa. I tylko tyle. Dla mnie on nie istnieje. Ja sobie w życiu bardzo dobrze radzę bez tego człowieka” – powiedział Kret.

Przypomnijmy, że Jacek Kret jest znanym muzykiem, związanym z zespołem Poparzeni Kawą Trzy.

Poparzeni Kawą Trzy (Fot. Materiały zespołu)

Źródło: fakt.pl

Autor: Anna Olga / Tagi: Jacek Kret, Jarosław Kret,