Esmeralda Godlewska bez makijażu. „Tak wielu z was prosiło o to zdjęcie”

04.03.2018

/

Kategoria:

Esmeralda Godlewska bez makijażu. „Tak wielu z was prosiło o to zdjęcie”

Esmeralda Godlewska postanowiła opublikować swoje zdjęcie „bez makijażu”. Z jej zdjęciem mamy jednak pewien problem. Zresztą, nie tylko my! Internauci poczuli się oszukani: „Nadal plastik, nic się nie zmieniło” – można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

Wygląd sióstr Godlewskich budzi kontrowersje. Nie ukrywają, że mają słabość do poprawiania urody. Tym bardziej, że ich trzecia siostra prowadzi własny gabinet medycyny estetycznej. Ostatnio Esmeralda Godlewska postanowiła pokazać swoje „naturalne piękno”. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym – według niej – pozuje bez makijażu.

„Esmeralda bez makijażu – tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was! Dobrej nocki ja uciekam spać” – opisała zdjęcie Godlewska.

[quads id=”8″]

Reakcja Internautów była natychmiastowa. Posypały się drwiny.

„Bez makijażu. Hehe, dobre!”

„Zwracam Ci uwagę, że nadal masz makijaż.”

„Bez makijażu, jasne. Umyj twarz i wtedy pokaż.”

„Nadal plastik, więc i tak nic się nie zmieniło.”

„Sztuczne rzęsy, zrobione brwi, sztuczne usta, solarka… Wszystkich okłamujesz. Gdy bym to wszystko miała też nie potrzebowałabym bym makijażu.”

Znalazły się jednak osoby, które stanęły w obronie Godlewskiej:

„Jak ona ma usunąć permanentny makijaż? To chyba normalne, że z dnia na dzień się go nie pozbędzie… z resztą bez przesady, to tylko brwi.”

A Wam jak się podoba „naturalne” oblicze Esmeraldy Godlewskiej? 😉

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: Esmeralda Godlewska, makijaż, siostry Godlewskie,