Czy wiesz, że mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi?

15.11.2017

/

Kategoria:

Czy wiesz, że mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi?

Zanim dziecko się urodzi rodzice długo się zastanawiają, jakie imię dla niego wybrać. Nie jest to łatwa decyzja. Imię nie tylko musi ładnie brzmieć, ale chodzi też o to, aby niosło ze sobą także pozytywne znaczenie. Imiona potrafią powiedzieć o człowieku więcej, niż nam się wydaje.

Łukasz

Mężczyźni o tym imieniu cechują się przede wszystkim odpowiedzialnością. Nigdy nie podejmują decyzji pod wpływem chwili, najpierw muszą wszystko dobrze przemyśleć. Łukasze to altruiści. Są wrażliwi, stali w uczuciach i bardzo poważnie traktują związki.

[quads id=”8″]

Jacek

Mężczyzna o tym imieniu ma ogromną potrzebę miłości. Chociaż jako młody chłopak potrafił złamać niejedno dziewczęce serce, to z biegiem lat staje się stały w uczuciach. Gdy znajdzie tą jedyną, na pewno nie pozwoli jej odejść i będzie wiernym i kochającym mężem. Nie jest jednak pantoflarzem i na pewno nie podporządkuje się całkowicie woli kobiety.

Tomasz

Mężczyzna bardzo rodzinny. Bliscy wiele dla niego znaczą i oddaje im całego siebie. Jest wiernym mężem i bardzo ufa swojej partnerce. Tomasz to także kochający ojciec. Mężczyźni o tym imieniu są wrażliwi, delikatni i bardzo uczuciowi.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: znaczenie imion,