„Ania z Zielonego Wzgórza” 32 lata później. Jak wygląda teraz rudowłosa dziewczynka, która podbiła serca wszystkich widzów?

13.10.2017

/

Kategoria:

„Ania z Zielonego Wzgórza” 32 lata później. Jak wygląda teraz rudowłosa dziewczynka, która podbiła serca wszystkich widzów?

W 1985 roku na filmowych ekranach zadebiutował film „Ania z Zielonego Wzgórza”. Przedstawiał on historię młodziutkiej, rudowłosej dziewczynki. Rola ta przypadła Megan Follows i sprawiła, że młoda aktorka podbiła serca widzów na całym świecie.

Wzruszająca historia

Film zapadł w pamięci widzów na długo. Tytułowa Ania to sierota, która trafiła na Wyspę Księcia Edwarda. Jej nowi opiekunowie – rodzeństwo Maryla i Mateusz, mieli opiekować się niesforną dziewczynką. Pomimo wielu, często zabawnych problemów, jakie sprawiała im rudowłosa małolata, Ania ze względu na swą dobroduszność i charakter w mig skradła serca publiczności na całym świecie. Film okazał się kinowym sukcesem, który zapewnił odgrywającej główną rolę Megan Follows ogromną sławę.

Megan Follows w filmie Ania z Zielonego Wzgórza

Megan Follows już od dziecka wiedziała, że aktorstwo to jej żywioł

Nie mogło być inaczej, skoro rodzice rudowłosej dziewczynki, Ted Follows i Dawn Greenhalgh, również byli aktorami. Megan już jako dziewięciolatka zadebiutowała na scenie. I mimo, że w jej artystycznym dorobku znajdziemy wiele dobrych filmów i sztuk teatralnych, to na stałe jest kojarzona właśnie z uroczą Anią z Zielonego Wzgórza. Aktualnie aktorka wraz ze swoim partnerem i dwójką dzieci mieszka w Hollywood.

Megan Follows jako Ania z Zielonego Wzgórza

Niepowtarzalna uroda

Filmowa Ania czuła zawstydzenie z powodu swojej oryginalnej urody. Koledzy nie szczędzili jej docinków, podśmiewając się z jej rudych włosów i piegów. W końcu wpadła więc na pomysł, by przefarbować włosy – nie do końca jednak udany, w rezultacie czego jej włosy stały się zielone… To był początek wielu zabawnych zdarzeń w życiu bohaterki. Z czasem wyrosła ona na piękną kobietę i jako panna stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn.

Megan Follows

A jak dziś wygląda Megan Follows?

Megan Follows dzisiaj

Zagorzali fani Megan Follows mogą śledzić ją w serialu „Nastoletnia Maria Stuart”. Gra w nim rolę Królowej Katarzyny Medycejskiej.

Megan Follows jako Królowa Katarzyna Medycejska

Megan Follows w serialu Nastoletnia Maria Stuart

Czy i Ty podzielasz naszą opinię, że Megan mimo upływu 32 lat od słynnej roli nadal wygląda pięknie?

Megan Follows kiedyś i dziś

Podziel się tym artykułem ze znajomymi. Z pewnością i oni z zaciekawieniem prześledzą, jak zmieniła się słynna na całym świecie Ania z Zielonego Wzgórza.

Autor: Aleksandra Bielik / Tagi: film, Megan Follows,