4 uczniów podstawówki przebrało się za niemowlaki. Gdy tylko unieśli głowy, cała sala pękała ze śmiechu!

28.12.2017

/

Kategoria:

4 uczniów podstawówki przebrało się za niemowlaki. Gdy tylko unieśli głowy, cała sala pękała ze śmiechu!

Kto z Was pamięta jeszcze czasy szkoły? Dorosłość stawia przed nami inne wyzwania niż te, które zaprzątały nam głowy dziesięć, piętnaście czy dwadzieścia lat temu. Jednak były to czasy niepowtarzalne i dla wielu z nas beztroskie. Począwszy od lekcji wychowania fizycznego a na wycieczkach szkolnych kończąc, szkoła potrafiła stać się okazją do świetnej zabawy. Przede wszystkim była jednak miejscem nauki i rozwijania własnych zdolności.

Niektórzy z nas uczestniczyli na pewno w konkursach talentów i przedstawieniach artystycznych. Nie wszystkim dzieciom wystarczy odwagi, by to zrobić – czasem nieśmiałość bierze przecież górę nad rozsądkiem i w negatywny sposób kieruje naszymi decyzjami. Idea wyjścia na scenę i pokazania się całej szkole wydaje się pewnym osobom przerażająca. Inne podejście mają chłopcy z New Braunfels w stanie Teksas, o których odwadze, artystycznym zacięciu i poczuciu humoru przeczytacie poniżej.

Do katolickiej szkoły podstawowej, New Braunfels Christian Academy, uczęszcza czwórka przyjaciół. Mają po dziesięć lat, a uśmiech nigdy nie opuszcza ich twarzy. Uczniowie postanowili wziąć udział w corocznym konkursie talentów, zorganizowanym przez szkołę.

Chłopcy włożyli sporo wysiłku w przygotowanie się do swojego pokazu. Zajęło im to wiele czasu, ale perspektywa występu przed uczniami i nauczycielami napędzała ich ekscytację. Dzieci bardzo chciały, by ich popis spodobał się wszystkim.

Na początku na sali gimnastycznej, gdzie odbywał się konkurs, pojawił się jedynie czarny, poruszający się materiał. Pod ciemną tkaniną chowali się czterej chłopcy. Pod przykryciem skrywali fantazyjne stroje. Gdy spod materiału wyłonili się „aktorzy”, wszyscy obecni na sali zaczęli pękać ze śmiechu.

[quads id=”8″]

Chłopcy nie byli zainteresowani śpiewaniem czy graniem na instrumencie – zamiast tego przygotowali występ aktorsko-taneczny, który rozpalił całą salę. 10-latkowie przebrani byli za niemowlęta. Mieli na sobie jednoczęściowe piżamki oraz śliniaczki. By dodać realizmu swym „postaciom”, zgięli nogi tak, by kolana sięgały ich brzuchów i skryte były pod kostiumami. W rezultacie wyglądali niemal jak kukiełki.

W występie zgrało się ze sobą wszystko – począwszy od choreografii, a na rekwizytach kończąc. Oczywiście to tylko występ w szkole podstawowej, a nie na prestiżowej gali muzycznej. Jednak kiedy obejrzycie popisy tej czwórki, na pewno sami będziecie zachwyceni.

Nagranie ze szkoły znajdziecie poniżej. Około pierwszej minuty i pięćdziesiątej sekundy zaczyna robić się naprawdę ciekawie! 🙂

Autor: Katarzyna Wiśniewska / Tagi: niezwykły występ, śmieszne filmiki,